У Німеччині стрілянина біля синагоги, є жертви

Невідомі відкрили стрілянину в місті Галле, в результаті чого загинуло дві людини. Оголошена спецоперація.

В німецькому місті Галле у середу, 9 жовтня, сталася стрілянина біля синагоги, в результаті дві людини загинули. Про це повідомила в Twitter поліція міста.

“За попередніми даними, дві людини загинули в Галле. Пролунало кілька пострілів. Стрільці зникли на автомобілі”, – йдеться в повідомленні.

Поліція попросила громадян залишатися в квартирах і уникати кварталу, де стався інцидент.

За наявними даними, нападників було двоє. Вони були одягнені в польову форму, обличчя закривали маски. Вони були озброєні автоматичною зброєю, а також, за деякими даними, пістолетами. Влада міста заявили про “особливої ситуації” в Галле. Поліція регіону стягує всі сили в місто. Місце НП на вулиці імені Гумбольдта оточене.

За даними газети Bild, інцидент стався перед міською синагогою. Видання також повідомляє, що невідомий кинув гранату на територію єврейського кладовища. За інформацією видання, після цього ще одна стрілянина сталася в містечку Видерсдорф під Галле.

Поліція оточила місце НП на вулиці імені Гумбольдта. Концерн Deutsche Bahn повідомив у Twitter, що у зв’язку зі стріляниною закрив залізничний вокзал у місті.

Пізніше поліція повідомила про стрілянину в місті Ландсберг на схід від Галле. Також повідомляється про затримання одного людини у зв’язку зі стріляниною.

Раніше в німецькому місті Абенсберг один чоловік загинув та ще один отримав серйозні поранення в результаті стрілянини, що сталася біля супермаркету.