Трамп заявив про закінчення “дурних” війн на Близькому Сході

Рішення ввести американські війська на Близький Схід було найгіршим за всю історію США, вважає Дональд Трамп.

Президент США Дональд Трамп вважає, що Вашингтону не слід було направляти своїх військовослужбовців на Близький Схід. Про це він написав у Twitter у середу, 9 жовтня.

“Боротьба між різними групами триває сотні років. США ніколи взагалі не слід було бути на Близькому Сході. Вивели наших 50 солдатів… Дурні нескінченні війни для нас закінчені!”, – написав Трамп.

Він також назвав рішення ввести американські війська на Близький Схід найгіршим за всю історію США.

“Сполучені Штати витратили $8 трлн на бойові дії та підтримання правопорядку на Близькому Сході. Тисячі наших чудових військовослужбовців загинули і були тяжко поранені. Мільйони людей загинули з протилежного боку. Введення (військ – ред.) на Близький Схід став найгіршим рішенням за всю історію нашої країни!”, – написав американський президент.

ЗА його словами, США почали війну “під сфабрикованими і зараз вже спростовані підставою – зброї масового ураження”.

“Його там не було! Тепер ми неквапно та обачно повертаємо наших чудових військовослужбовців додому”, – резюмував Трамп.

Раніше Дональд Трамп заявив, що пора повернути американських військових додому і тепер з ИГИЛ повинні розбиратися Туреччина, Європа, Сирія, Іран, Ірак, Росія і курди.

Нагадаємо, 9 жовтня президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган оголосив про початок нової військової операції в Сирії під назвою “Джерело світу”. Збройні сили Туреччини спільно з Сирійської національної армії будуть боротися з бійцями Робочої партії Курдистану, Силами народної самооборони і бойовиками “ИГИЛ”.