У США з’явився новий самий масовий серійний вбивця

Чоловік, який вже відбуває довічне ув’язнення, зізнався у вбивстві 93 жінок, що робить його самим масовим серійним вбивцею в країні.

Серійний вбивця 79-річний Семюел Літтл, який відбуває довічний термін у в’язниці в Каліфорнії, зізнався у вбивстві 93 жінок, що зробило його самим масовим серійним вбивцею в США. Про це повідомляє The Guardian у вівторок, 8 жовтня.

Літтл перебуває за гратами з 2012 року, але минулого року він заявив слідчим, що був відповідальний за близько 90 вбивств по всій країні в період з 1970 по 2005 рік. ФБР оголосило, що федеральні криміналісти вважають, що всі його визнання заслуговують довіри. На даний момент чиновники змогли перевірити 50 зізнань.

Слідчі також надали нову інформацію та інформацію про п’яти випадках у Флориді, Арканзасі, Кентуккі, Неваді і Луїзіані.

Деякі з його жертв були на узбіччі суспільства. Багато з них спочатку вважалися наркоманами, які померли від передозування, або пояснювалися випадковими або невизначеними причинами. Деякі тіла не були знайдені.

ФБР надало 30 малюнків деяких з його жертв – кольорові портрети, які намалював сам Літтл у в’язниці. В основному це портрети чорношкірих жінок.

Слідчі по всій країні все ще намагаються зібрати воєдино його визнання з непізнаними останками і нерозкритими справами минулих десятиліть. У серпні він визнав себе винним у вбивстві чотирьох жінок в штаті Огайо. Він був засуджений у Каліфорнії за три вбивства в 2013 році і визнав себе винним у вбивстві в минулому році в Техасі.

Нагадаємо, що раніше серійного вбивцю на Кіпрі засудили до семи довічних термінів. Маніяк, вбив п’ятьох жінок-мігранток і дітей двох з них, проведе решту життя за ґратами. У суді він зізнався у скоєному.

Також повідомлялося, що в Києві посадили серійного вбивцю. Столична прокуратура домоглася довічного позбавлення волі для серійного вбивці. На його рахунку як мінімум два вбивства.