У Римі повісили опудало Грети Тунберг

Міська влада назвали інцидент “ганебним” а поліція почала розслідування, заявивши про “обтяжуючих” загрози.

На мосту в Римі знайшли підвішений опудало кліматичної активістки з Швеції Грети Тунберг, повідомляє Corierra dela Serra.

Манекен був одягнений у жовтий дощовик, до голови прикріплені кіски, як до Тунберг, і напис англійською мовою “Грета – ваш бог”.

Поліція почала розслідування після того, як в соціальних мережах були опубліковані зображення опудала, заявивши, що розслідування було розпочато після “обтяжуючих” загроз.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що опудало створили активісти групи під назвою Gli Svegli (Пробудження).

Мер Риму Вірджинія Раггі написала в Twitter, що вона солідарна з 16-річної шведської дівчиною і її сім’єю, назвавши інцидент “ганебним”.

Зазначається, що інцидент стався на тлі демонстрацій проти змін клімату, організованих по всьому світу групою Extinction Rebellion в спробі змусити уряду змінити екологічну політику. Так, в Італії мільйон людей протестували проти змін клімату.

Як повідомляв Корреспондент.net, Тунберг вважає своєю місією боротьбу зі змінами клімату. На саміті ООН в Нью-Йорку вона заявила світовим лідерам, що вони порожніми обіцянками відняли у неї мрії і дитинство.