У Китаї відкрили найдовший у світі двоповерховий автомобільний міст

Загальна довжина десятого мосту через річку Янцзи перевищує чотири кілометри. На двох поверхах розташовані 12 смуг для руху машин.

У китайському місті Ухань, столиці провінції Хубей, відкрився найдовший у світі по протяжності основного прольоту двох’ярусний автодорожній міст. Про це повідомляє Синьхуа у вівторок, 8 жовтня.

“Яньшаньский міст через річку Янцзи – це найдовший у світі підвісний міст з двома поверхами”, – сказав головний конструктор мосту Сю Гунги.

Загальна довжина моста становить 4,13 км. Верхній поверх 10 мосту через річку Янцзи має шість смуг, рухатися по яким можна зі швидкістю 80 км/год, тоді як нижній ярус має стільки ж смуг, але з розрахованої швидкістю 60 км/год.

У верхній частині мосту є також два тротуару для пішохідних прогулянок, а нижня частина оснащена двома велосипедними доріжками і кількома смугами для пішоходів.

Раніше в Китаї завершили спорудження основної частини найдовшого в світі мосту через морську протоку, призначеного як для автомобільного, так і залізничного транспорту. Загальна протяжність двоярусної конструкції складе 16,3 км

Також повідомлялося, що в Китаї відкрили найдовший у світі морський міст. Його довжина становить 55 кілометрів. Міст з’єднує Гонконг, Макао і місто Чжухай.