У Білому домі заявили, що США не виводять з Сирії всі війська

Військові США і Туреччини на півночі Сирії

Представник американської адміністрації пояснив, що військовослужбовців США перемістять в інший район Сирії, а не за її межі.

Відхід американських військових із зони операції Туреччини на північному сході Сирії не означає, що США почали виведення своїх військ з цієї країни. Про це в понеділок, 7 жовтня, заявив журналістам представник американської адміністрації високого рангу, повідомляє ТАСС.

“Висновок від 50 до 100 американських військових не є початком офіційного висновку (військ) з Сирії”, − зазначив чиновник.

За його словами, у Вашингтоні прагнуть до швидкого повернення американських військових на батьківщину, проте “зараз не час для таких дій”.

Представник адміністрації зазначив, що 50 американських військовослужбовців будуть переміщені в інший район Сирії, а не за її межі.

При цьому він підкреслив, що США не підтримують операцію Туреччини в північній Сирії.

Нагадаємо, Білий дім офіційно підтвердив виведення збройних сил США з північного регіону Сирії, де Анкара має намір провести операцію щодо створення зони безпеки.

У Вашингтоні підкреслили, що американські влади не стануть підтримувати і яким-небудь чином брати участь у військовій операції Туреччини на півночі Сирії.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що американські війська загрузли на території Сирії і це йде на користь виключно Росії і Китаю.