Китай відповів Трампу з розслідування проти Байдена

Китай відповів Трампу щодо “провести розслідування” по Байденам

У Китаї заявили, що не будуть втручатися у внутрішні справи США. Раніше Трамп говорив, що Китаю варто почати розслідування діяльності Burisma.

У МЗС Китаю відреагували на пропозицію президента США Дональда Трампа почати розслідування проти конкурента Трампа Джозефа Байдена і його сина. У відомстві заявили, що не збираються втручатися у внутрішні справи США, повідомляє Reuters у вівторок, 8 жовтня.

Спікер МЗС КНР Ген Шуан заявив на брифінгу, що у Китаю немає бажання втручатися у внутрішньополітичний конфлікт в США.

Минулого тижня Трамп запропонував КНР “почати розслідування” проти можливого кандидата в президенти на виборах 2020 року і його сина Хантера, у якого були бізнес-інтереси в Китаї.

Президент США називає отця і сина Байденов “корумпованими”, не надаючи жодних доказів того.

Нагадаємо, в кінці вересня спікер палати представників США Ненсі Пелосі оголосила про початок процедури імпічменту щодо Трампа. Причиною стала скарга співробітника американської розвідки на президента, в якій він звинуватив його у спробі залучити іноземну державу до втручання у вибори президента США 2020 року.

Білий дім опублікував стенограму розмови Трампа з президентом України Володимиром Зеленським, який відбувся в липні. У ході бесіди Трамп поскаржився Зеленському на необґрунтованість звільнення в 2016 році генпрокурора Віктора Шокіна, який займався розслідуванням корупції в компанії Burisma. У її правління входив син Байдена.