У Лондоні затримали 135 екологічних активістів

Затримання екоактивістів в Лондоні

Члени руху Extinction Rebellion виступають за активні заходи по боротьбі зі змінами клімату.

У Лондоні правоохоронці затримали 135 активістів екологічного руху Extinction Rebellion, які намагалися заблокувати рух у центрі міста. Про це повідомляє Associated Press у понеділок, 7 жовтня.

Відзначається, що активісти були затримані після того, як перекрили набережну Вікторії, розташовану вздовж північного берега Темзи. Акція пройшла поруч з Міністерством оборони Великобританії. До цього активісти пройшлися маршем по центру Лондона, б’ючи в сталеві барабани.

Серед затриманих у центрі Лондона виявилася 81-річна Сара Лейсенби, раніше працювала соціальним працівником в Оксфорді. За її словами, британський уряд зобов’язаний вжити заходів, щоб радикально скоротити використання викопних видів палива, а також натиснути на інші країни, щоб ті зробили те ж саме.

Нагадаємо, в понеділок аналогічні акції протесту екоактивістів з блокуванням доріг проходять в Мадриді, Берліні, Амстердамі та інших європейських містах. Очікується, що деякі протести можуть тривати не менше тижня.

Раніше в Італії мільйон людей протестували проти змін клімату. В 160 містах країни пройшли масові мітинги на захист клімату. Їх учасниками були переважно діти і молодь.