Трамп звинуватив сім’ю Байдена у підкупі

Американський президент Дональд Трамп

Трамп розповів про те, що сім’я колишнього американського віце-президента Джозефа Байдена була підкуплена.

Президент США Дональд Трамп в Twitter звинуватив колишнього віце-президента Джо Байдена і його членів його сім’ї у вимаганні, і зараз вони “відкуповуються від звинувачень”.

“Сім’я Байдена була підкуплена, ясно і просто! Сплячий Джо (Джо Байден – ред.) заявив, що він ніколи не розмовляв з українською компанією (Burisma Group – ред.), і тепер з’явилася фотографія, де він грає у гольф з президентом компанії і Хантером”, – зазначив американський лідер.

Трамп також висловив сумнів у тому, що йому доведеться конкурувати на виборах президента в 2010 році з Байденом.

Нагадаємо, в кінці вересня спікер палати представників США Ненсі Пелосі оголосила про початок процедури імпічменту щодо Трампа. Причиною стала скарга співробітника американської розвідки на президента, в якій він звинуватив його у спробі залучити іноземну державу до втручання у вибори президента США 2020 року.

Білий дім опублікував стенограму розмови Трампа з президентом України Володимиром Зеленським, який відбувся в липні. У ході бесіди Трамп поскаржився Зеленському на необґрунтованість звільнення в 2016 році генпрокурора Віктора Шокіна, який займався розслідуванням корупції в компанії Burisma. У її правління входив син Байдена.