США приступають до серійного виробництва новітніх перехоплювачів системи ПРО

Планується, що новітні американські перехоплювачів системи ПРО будуть розгорнуті в Польщі.

Сполучені Штати починають серійне виробництво новітніх перехоплювачів своєї системи протиракетної оборони – SM-3 Block IIA. Про це повідомив у понеділок директор Агентства по ПРО Міністерства оборони США віце-адмірал ВМС Джон Хілл, передає ТАСС.

“Я був минулого тижня натхнений тим, що ми прийняли рішення про первісному виробництві SM-3 Block IIA. Ми рухаємося по шляху серійного виробництва цих ракет”, – заявив американський воєначальник, виступаючи на семінарі в Центрі стратегічних і міжнародних досліджень у Вашингтоні

“Вони потрібні для (комплексу ПРО – ред.) Aegis Ashore. І, якщо вони володіють потенціалом нейтралізувати загрози більшої дальності, так воно і краще. Командувачі на місцях отримають більше інструментів для ешелонованої оборони від балістичних ракет”, – зазначив Хілл.

Перехоплювачі SM-3 Block IIA виробляються однією з найбільших корпорацій американського військово-промислового комплексу Raytheon. За її свідченням, ці перехоплювачі стануть центральним елементом європейської складової системи ПРО США. Планується, що вони будуть розгорнуті в Польщі.

Раніше повідомлялося, що США випробували нову ракету в Тихому океані. Ракета розроблена із застосуванням технології забезпечення малопомітності і може змінювати курс у польоті.

Нагадаємо, США провели черговий успішний тестовий запуск міжконтинентальної балістичної ракети Minuteman III (Мінітмен-3). Неозброєна головна частина ракети пролетіла 6,76 тис. кілометрів і вразила задану ціль на полігоні в районі атола Кваджалейн в центральній частині Тихого океану.