КНДР назвала умови відновлення переговорів зі США

Кім Чен Ин і Дональд Трамп

Сполучені Штати Америки повинні відмовитися від ворожої політики” по відношенню до Північної Кореї.

Міністерство закордонних справ Північної Кореї заявило, що відновлення переговорів про денуклеаризацію Корейського півострова залежить від США, передає Reuters.

Однією з умов переговорів є “прийняття США практичних заходів щодо повного і необратимрму відмови від ворожої політики стосовно КНДР”.

“Ми не маємо наміру проводити такі огидні переговори, які відбулися на цей раз (у Швеції – ред.) до того, як США зробить суттєвий крок для повного і незворотного відмови від ворожої політики стосовно КНДР”, – заявили в МЗС Північної Кореї.

Нагадаємо, переговори на робочому рівні між посланцями США та Північної Кореї були перервані 5 жовтня. Держдепартамент США заявив, що прийняв запрошення Швеції повернутися для подальших обговорень з Пхеньяном через два тижні.

Північна Корея заявила, що м’яч зараз знаходиться на майданчику Вашингтона, і попередила Вашингтон, що часу у США тільки до кінця року, щоб змінити курс.

“Ми не маємо наміру проводити такі огидні переговори, які відбулися … на цей раз (у Швеції) до того, як США зробить суттєвий крок для повного і незворотного відмови від ворожої політики стосовно КНДР”, – заявили в МЗС Північної Кореї.