Через місяць після урагану Доріан на Багамах під завалами знайшли живого цуценя

Собака перебувала під завалами місяць і вижила тільки на дощової їжі. Рятувальники назвали її Дивом і шукають їй люблячих господарів.

На Багамських островах через місяць після урагану Доріан під завалами зруйнованого будинку знайшли живу собаку. Про це повідомили волонтери організації Big Dog Ranch Rescue, передає CNN у понеділок, 7 жовтня.

Цуценя знайшли в минулу п’ятницю, він лежав під розбитим склом, кондиціонером і будівельним сміттям. За словами прес-секретаря організації Чейза Скотта, тварина майже розчавило на смерть після обвалу будинку.

Коли рятувальники дістали собаку, вона була страшенно худий і не могла ходити. Однорічна тварина вижило тільки на дощовій воді. Хоча пес був у жахливому стані, але привітав своїх рятувальників маханням хвоста.

Волонтери вже назвали Дивом врятованого. Вони обіцяють надати тварині медичну та емоційну підтримку і сподіваються на повне його одужання. Якщо власники Дива не знайдуться, то собаку віддадуть в хороші руки.

Нагадаємо, ураган Доріан зруйнував понад 13 тисяч будинків на Багамських островах. Потім стихія пронеслася вздовж атлантичного узбережжя США до канади.

Відомо, що страхові компанії оцінюють можливий збиток від урагану Доріан в Карибському регіоні від 3,5 до 6,5 млрд доларів.