У Саудівській Аравії неодруженим парам дозволили разом жити в готелі

Дозвіл поширюється лише на іноземців. Таким чином в королівстві хочуть розвинути індустрію туризму.

В рамках нового візового режиму в Саудівській Аравії неодруженим іноземним парам дозволили на двох знімати готельні номери. Про це повідомляє ВПС в неділю, 6 жовтня.

Пари раніше мали документально довести, що вони одружені, перш ніж отримати загальний номер в готелі. На громадян Саудівської Аравії, як і раніше поширюється це правило, а ось для іноземних туристів такої вимоги тепер немає.

Довгий час вважалося одним з найсуворіших місць на землі, а тепер Саудівська Аравія намагається пом’якшити свій імідж в очах іноземних туристів та інвесторів. Зниження строгості правил для іноземців пов’язують із зусиллями уряду королівства вивести на новий рівень туристичну індустрію.

Крім того, тепер жінкам самим дозволено залишатися в готельних номерах.

Нові правила візового режиму свідчать, що жінки-туристи не зобов’язані носити повністю закритий одяг, але все одно їм одягатися бажано скромно.

Також наголошується, що алкоголь в готелях королівства досі під забороною.

Нагадаємо, що раніше Саудівська Аравія дозволила іноземкам в’їзд без супроводу чоловіків. Жінки також відтепер не зобов’язані будуть носити абаю (довге вільне плаття), але серед вимог залишається скромне плаття.

Також повідомлялося, що в Саудівській Аравії жінкам дозволили служити в армії. Відтепер саудівські жінки зможуть служити в усіх видах військ в звання від рядового до сержанта.