Джуліані: Не бачив заяви Зеленського про Burisma

Адвокат Дональда Трампа заперечує сильне втягнення щодо заяви для Зеленського

Руді Джуліані заявив, що “був так мало залучений” переговори про відновлення розслідування проти Хантера Байдена в Україні, що навіть не бачив відповідної заяви, яку повинен був зробити Зеленський.

Адвокат президента США Дональда Трампа Руді Джуліані заявив, що не бачив заяву посланців Дональда Трампа в Україні, яке стосувалося розслідування по справі Burisma, в якому фігурував Хантер Байден. Про це повідомляє Reuters в неділю, 6 жовтня.

За словами Джуліані, посол США в Євросоюзі Гордон Сондленд і колишній спецпредставник по Україні Курт Волкер самі прийшли до нього з приводу пропонованого заяви про корупцію та попросили поради про те, що в ньому повинно бути.

“У них була ідея заяви, і вони запитали мою пораду з цього приводу, от і все. Я був так мало залучений в це, що навіть ніколи не бачив заяви”, – заявив Джуліані.

Нагадаємо, що раніше з’явилися розшифровки, як Зеленського схиляли до заяви по Байдену. У Конгресі США показали фрагменти СМС-спілкування топ-чиновників адміністрації Трампа про те, як втягнути українські влади у внутрішні справи Вашингтона. Після тривалих переговорів” щодо поновлення розслідування проти екс-віце-президента США Джозефа Байдена і його сина Хантера по справі Burisma, керівництво України не пішло на такі умови США заради зустрічі президентів у Білому домі, а ще пізніше виявилося, що Трамп заморозив військову допомогу Україні і відмовився від поїздки до Варшави, де мав зустрітися з Зеленським.