Байден: Трамп абсолютно не здатний бути президентом

Екс-віце-президент США Джо Байден

Один з лідерів американських демократів Джо Байден знову виступив із звинуваченнями на адресу 45-го президента Дональда Трампа.


Екс-віце-президент США Джо Байден знову виступив із звинуваченнями на адресу 45-го президента Сполучених Штатів Дональда Трампа. Цьому питанню він присвятив статтю, опубліковану в газеті The Washington Post.

“Кожен день –мабуть, кожні кілька годин – з’являється все більше доказів того, що президент Трамп зловживає владою глави держави і абсолютно не здатний бути президентом. Він використовує вищий пост в країні для просування своїх особистих політичних інтересів замість національних інтересів”, – пише політик, планує скласти конкуренцію чинному президентові на майбутніх виборах.

Нагадаємо, телефонна розмова Трампа з Зеленським, який відбувся 25 липня, став причиною скандалу і призвела до запуску процедури імпічменту президента США.

Як стверджують опоненти американського лідера, він під час дзвінка намагався вплинути на Зеленського з метою почати розслідування діяльності в Україні сина екс-віце-президента Джо Байдена в обмін на надання фінансової і військової допомоги Києву.