У Таїланді загинули шість слонів, намагаючись врятувати слоненяти

Причиною нещастя стало падіння слоненя в прірву біля водоспаду, який користується сумною славою.

Шість слонів загинули в Таїланді, намагаючись допомогти один одному на водопої. За словами представника місцевої влади, інцидент стався в заповіднику Хао-Яй на півдні країни, пише ВВС.

Його причиною стало падіння слоненя в прірву біля водоспаду, який користується сумною славою. Інші слони намагалися йому допомогти і теж впали в прірву.

У цього водоспаду і раніше траплялися подібні події. Місцеві жителі називають його Чортової дірою. У 1992 році тут загинули вісім слонів. Міністерство заповідників та охорони природи Таїланду повідомило, що рано вранці в суботу його співробітників викликали до водоспаду, де група слонів вийшла на дорогу і блокувала рух.

KHAO YAI NATIONAL PARK

Через три години тіло трирічного слона було помічено на дні водоспаду, а поруч опинилися ще п’ятеро розбилися при падінні слонів. Ще два дорослих слона помічені на горі поблизу, влада намагається відігнати їх від прірви.

Едвін Вієк, засновник Фонду друзів диких тварин в Таїланді, вважає, що залишилися в стаді слони навряд чи виживуть, так як ці тварини залежать один від одного при пошуках їжі та захисту від хижаків. Відомо також, що слони важко переживають загибель родичів.

Currently rangers are looking for ways to rescue two surviving elephants, one of them the mother of a calf that drowned. pic.twitter.com/RhHrB2u1b9

— Edwin Wiek (@EdwinWiek) 5 жовтня 2019 р.

“Тут нічого не поробиш, природа – жорстока річ”, – сказав Едвін Вієк. У Таїланді збереглося близько 7 тисяч азіатських слонів, але більше половини з них живе в неволі.

Раніше повідомлялося, що в Індії слон на смерть затоптав п’ять осіб. Тварина напала на людей у двох селах. Першими слон убив сім’ю з трьох осіб, які спали на веранді свого будинку.

Нагадаємо, голодний слон убив забув його погодувати дресирувальника. Інцидент стався в одному з індійських штатів. Тварина також поранило колегу приборкувача.