У Франції з-за вбивства поліцейських вимагають відставки глави МВС

У Франції вимагають відставки глави МВС після вбивства 4 поліцейських

У парламенті Франції запропонували створити комісію з розслідування нападу на штаб-квартиру паризької поліції.

Глава фракції Республіканців у парламенті Франції Крістіан Якоб запропонував створити парламентську комісію з розслідування нападу на штаб-квартиру паризької поліції і зажадав відставки глави МВС Крістофа Кастанье. Про це повідомляє Le Figaro.

“У вівторок на конференції президентів я попрошу про створення комісії з розслідування справи про напад на префектуру поліції”, – заявив Якоб.

“Справа дуже серйозна. Ми повинні ставитися до цього дуже серйозно, тому що це зачіпає безпеку, ефективність наших розвідувальних служб”, – додав він.

Депутат-республіканець Ерік Чиотти заявив, що за згодою Якоба він вніс постанову “про створення парламентської комісії з розслідування, щоб пролити світло на помилки, які призвели до нападу”.

“Міністр внутрішніх справ в перші хвилини сказав нам: “Там нема чого розглядати!” Кастанье хотів приховати правду, чи він просто некомпетентний? Він дискредитований, щоб продовжити свою місію”, – написав депутат у Twitter.

Пізніше кілька депутатів від опозиційних партій також заявили про необхідність відставки міністра внутрішніх справ.

Як повідомлялося, напередодні в будівлі префектури поліції Парижа 45-річний адміністративний співробітник відомства напав з ножем на своїх колег. В результаті нападу загинули жінка і троє чоловіків, ще один співробітник поліції з серйозними пораненнями був доставлений у військовий госпіталь. Нападник був застрелений.