В Іраку кількість загиблих в результаті протестів зросла до сотні

Учасники протестів у Багдаді

Влада оголосила про скасування комендантської години, введеної в Багдаді, а також містах Ен-Насирія, Ель-Хілла і Ель-Амара.

Число жертв за чотири дні протестів в Іраку зросла до 100. Про це повідомляє телеканал Al Arabiya з посиланням на дані Верховного комісара ООН з прав людини в суботу, 5 жовтня.

Наголошується, що серед загиблих щонайменше шість поліцейських. Кількість постраждалих наблизилася до 4 тисяч. Тільки в лікарнях Багдада знаходяться 1600 осіб.

Напередодні в п’ятницю влада оголосила про скасування комендантської години, введеної в ніч на четвер у Багдаді, а також містах Ен-Насирія, Ель-Хілла і Ель-Амара. Рух транспорту на вулицях Багдада відновлено. Як заявило командування спільними операціями ЗС республіки, ситуація у сфері безпеки в Іраку перебуває під повним контролем.

Раніше повідомлялося про 65 загиблих і майже 2 тисячах поранених під час протестів в Іраку.

Нагадаємо, 1 жовтня почалися протести в Багдаді. До середовищі вони охопили не тільки столицю, але і кілька провінцій. Демонстранти вимагають відставки уряду, а також поліпшення умов життя, вирішення проблем у сфері охорони здоров’я, освіти та на ринку праці, боротьби з корупцією.

Влада Іраку повністю відключали з середи по п’ятницю доступ до інтернету в Багдаді і ряді інших районів в центрі і на півдні країни.