Іспанські наркоторговці врятували потопаючих поліцейських

Злочинці врятували потопаючих поліцейських під час погоні в Іспанії. Після порятунку копи все ж заарештувала торговців марихуаною.

Біля узбережжя Іспанії підозрювані в перевезенні великої партії наркотиків, за якими гналися поліцейські були змушені прийти на допомогу своїм переслідувачам. Адже під час погоні поліцейські опинилися у воді Про це повідомляє Europa Press.

Відео операції розповсюдила Цивільна гвардія Іспанії.

Інцидент стався біля південного узбережжя неподалік від міста Малага, в ході операції по боротьбі з незаконним обігом наркотиків. Почалася гонитва, під час якої поліцейська човен зіткнулася з судном зловмисників. В результаті троє гвардійців опинилися у воді.

Екіпаж брав участь в операції поліцейського вертольота вважав, що подія загрожує життю правоохоронців, і закликав підозрюваних прийти на допомогу. Гвардійцям допомогли, а потім вони заарештували чотирьох рятівників за підозрою в наркоторгівлі. При цьому було вилучено понад 80 тюків з гашишем загальною вагою близько 3 тисяч кілограмів.

Раніше повідомлялося, що наркоторговці дрейфували в Тихому океані на тонні кокаїну. Їх корабель перекинувся, коли його накрило хвилею. Три чоловіки вижили, тримаючись на плаву, завдяки герметичним пакетах з тонною кокаїну.

Також повідомлялося, що ураган Доріан виніс на берег Флориди пакети з кокаїном.