У Нідерландах і Німеччині п’ять осіб померли від ковбаси

Люди стали жертвами лістеріозу – бактеріальної інфекції. Також десятки покупців цієї ковбаси захворіли.

П’ять чоловік у Нідерландах і Німеччині стали жертвами лістеріозу – бактеріальної інфекції – після того, як поїли ковбасних виробів. Про це повідомили місцеві ЗМІ з посиланням на нідерландський Королівський інститут громадського здоров’я та навколишнього середовища (RIVM).

Так, три людини померли в Нідерландах, поївши продукцію підприємства Offerman, розташованого в Алсмері, в провінції Північна Голландія. На думку RIVM, лістерії (рід бактерій, збудник захворювання) потрапили в організм жертв з ковбасними виробами, виготовленими Offerman; причому підприємство постачало продукцію в мережеві магазини Aldi, Bidfood, Jumbo, Sligro і Versunie. Після цього інциденту фабрика масово відкликає продукцію з торгових мереж.

ЗМІ також повідомили, що раніше на цьому тижні дві людини померли в Німеччині в землі Гессен при аналогічних обставинах: імовірно, вони з’їли заражену листериями продукцію підприємства Wilke.

Також десятки покупців цієї ковбаси захворіли. Підприємство забезпечувало ресторани, великі кухні і супермаркети. Санітарні влади призупинили його роботу.

Раніше повідомлялося, що москвич подавився салом і помер. Чоловік з’їв занадто великий шматок, не прожувавши його, і той перекрив дихальні шляхи.