У Європарламенті відхилили останню пропозицію Лондона за Brexit

Останнє речення Британії не є основою для угоди, зазначили в групі Європарламенту з питань Brexit.

Європейський парламент відхилив останню пропозицію Великобританії щодо виходу країни зі складу Євросоюзу. Про це повідомляє Reuters у четвер, 3 жовтня.

Відзначається, що в групі Європарламенту з питань Brexit заявили, що останнє речення Великобританії не є основою для угоди і закликали переглянути його.

“У ньому немає пристойного рішення для митниці. І воно встановлює жорстку кордон на острові Ірландія”, – повідомив високопоставлений чиновник ЄС.

Вже завтра Європейська комісія повинна провести переговори з британською стороною за Brexit, в ході якої зробить свої пропозиції по угоді.

Нагадаємо, 2 жовтня прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон зробив фінальне пропозицію щодо виходу країни з ЄС, пішовши на компроміс щодо кордоні між Республікою Ірландія і Північною Ірландією. Як заявив Джонсон, у разі невдачі на переговорах Британія покине ЄС без угоди.

У відповідь глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер зазначив “позитивні зрушення” в нових пропозиціях Лондона за Brexit, але підкреслив, що в них все ще існують спірні моменти”.