У США 22 десантника постраждали під час стрибків з парашутом

Частина військовослужбовців під час виконання завдання приземлилася за межами відведеної квадрата на дерева і отримала травми.

Двадцять два американських десантника отримали травми в четвер під час стрибків з парашутом близько бази Кемп-Шелбі в штаті Міссісіпі. Про це повідомляє CNN з посиланням на офіційного представника 25-ї піхотної дивізії збройних сил США Ешлі Сэнгстера у четвер, 3 жовтня.

Перед 84 десантниками в складі цієї дивізії було поставлено завдання здійснити навчальні стрибки з парашутом з трьох військових літаків в нічний час доби. Частина військовослужбовців під час виконання завдання приземлилася за межами відведеної квадрата на дерева і отримала травми різного ступеня тяжкості. 15 десантникам медична допомога була надана на місці, ще сімом знадобилася госпіталізація.

В Кемп-Шелбі проводяться десятиденні навчання за участю 650 військовослужбовців. Військові з’ясовують причини і обставини події.

Раніше в американському штаті Каліфорнія на базі Кемп-Педелтон загинув морський піхотинець. Там сталося перекидання легкої броньованої машини. В броньовику перебували ще семеро морських піхотинців, вони постраждали і були госпіталізовані.

А в Росії на військових навчаннях в Оренбурзькій області дві БМД випали з літака і розбилися з висоти півтора кілометра. Причиною інциденту назвали відмову парашутних систем. Російські військові стверджували, що броньовики розбилися без екіпажів.