У Британії зафіксували перший випадок психозу через Brexit

Brexit викликав сильний стрес, який призвів до психічного розладу

Тривожний стан британця змінилося на параною з-за майбутнього виходу Британії з ЄС.

У Великобританії діагностували перший випадок гострого психічного розладу, спровокований стресом, викликаним результатами референдуму за Brexit, повідомляє British Medical Journal.

“Через три тижні після того, як були оголошені результати референдуму про вихід Великобританії з Європейського Союзу, психічне здоров’я пацієнта почало швидко погіршуватися, причиною цього стали серйозні побоювання щодо наслідків Brexit”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, спочатку пацієнт став витрачати більше часу на повідомлення про свої тривоги з приводу Brexit в соцмережах. Йому стало важко миритися з політичними відбувалися подіями, він став все більше турбуватися з приводу інцидентів расистського характеру. Чоловік також став гірше спати.

Пацієнт звернувся до лікаря, який прописав йому антидепресанти і снодійне, однак це лікування не допомогло. У пацієнта з’явилися параноя і ілюзії. Чоловік усе більше хвилювався, а коли він почав розкидати будинку речі, його госпіталізували.

Як відомо, вихід Британії з ЄС повинен відбутися до 31 жовтня.

Раніше Європарламент схвалив відстрочку Brexit і попередив, що відповідальність за жорсткий Brexit повністю ляже на плечі британського уряду.

Як відомо, у Британії набув чинності ухвалений парламентом закон, за яким уряд зобов’язаний попросити Євросоюз про нову відстрочку Brexit, якщо до 19 жовтня Лондон і Брюссель не домовляться про нову угоду про вихід.

Британські ЗМІ повідомили, що Джонсон має намір проігнорувати новий закон і готовий боротися за це в судах.