The HILL: Джо Байден в Україні закон не порушував

Джо Байден підтримав можливий імпічмент Трампу

Республіканське видання констатувало, що Джо і Хантер Байдены працювали в рамках українського законодавства.

Джо Байден не порушував законів України. Про це пише американське видання The Hill, яке традиційно підтримує республіканців.

Таким чином, у той час, як Дональд Трамп намагався критикувати свого основного конкурента Джо Байдена на виборах президента 2020, медійний голос республіканців визнав, що порушень насправді немає.

“Українські чиновники не знайшли жодних порушень з боку Байдена, і прокурор, який, за твердженням Трампа, став мішенню, заявив, що Хантер Байден не був визнаний винним у скоєнні злочину”, – написало видання в матеріалі, присвяченому відставку спецпредставника Держдепартаменту США про Україну Курта Волкера.

У своєму матеріалі The Hill також цитує колишнього генерального прокурора Юрія Луценка, який буквально заявив: “З точки зору українського законодавства він нічого не порушував”.

Видання констатує, що зусилля Дональда Трампа, спрямовані на те, щоб переконати президента України Володимира Зеленського почати розслідування проти Джо Байдена, поки марні. Тим часом вони стали центром розслідування імпічменту в Палаті представників.

Байден в даний час є найпопулярнішим кандидатом від демократів на виборах 2020 року.

Нагадаємо, 28 вересня Волкер подав у відставку після після згадування його імені в публікації скарги про можливий тиск Трампа на Зеленського.

Bloomberg: Волкер намагався змінити враження Трампа про Зеленском