Різанина в поліцейській ділянці Парижа: подробиці

Влаштував різанину адміністративний службовець, який перебуває в префектурі 20 років. Він зарізав чотирьох колег і був застрелений.

В результаті напад на поліцейського на товаришів по службі префектури поліції Парижа загинули п’ять чоловік, включаючи нападника, повідомляє BFM TV у четвер, 3 жовтня.

Як заявив журналістам представник поліцейської профспілки Лоїк Травер, співробітник префектури пропрацював в цьому відомстві більше 20 років, останнім часом він був службовцем розвідпідрозділу.

“Він напав на колег спочатку в своєму кабінеті, потім у сусідньому і потім на сходах. Після цього він вибіг у двір, де вбив четвертого і був застрелений поліцейським з автомата. Він пропрацював в префектурі більше 20 років в якості адміністративного співробітника. Його мотиви належить встановити”, – повідомив він.

Інший представник профспілки Фредерік Гійо вказав, що “це перший випадок, коли співробітник напав на своїх колег”.

Зазначається, що напад стався в строго охороняється зоні будівлі, де знаходиться Управління розвідки префектури. В даний час навколо будівлі префектури створена заборонена зона, яку охороняють близько 200 поліцейських. Дороги і найближчі станції метро біля будівлі префектури, розташованого по сусідству з Собором Паризької Богоматері, перекриті.

ПВ префектуру прибув президент Франції Емманюель Макрон. Крім того, на місці перебуває прем’єр-міністр країни Едуар Філіп і глава МВС Крістоф Кастанер, скасував у зв’язку з ПП візит до Туреччини

Мер Парижа Анн Ідальго принесла свої співчуття. “Париж сьогодні оплакує своїх [загиблих] в результаті цієї жахливої атаки в префектурі поліції. Важкі втрати, кілька поліцейських загинули. Від мого імені та імені всіх парижан всі мої думки з сім’ями жертв і їх близькими”, – написала вона в Twitter.

Як повідомлялося, зловмисникові вдалося пронести керамічний ніж, на який металодетектор не спрацював.