Конгрес США зобов’яже Трампа розкрити документи про контакти з Україною

Імпічмент Трампа: Конгрес має намір змусити Трампа показати документи по Україні

В рамках розслідування щодо імпічменту Дональда Трампа Конгрес відправляв безліч запитів Адміністрації президента США, але всі вони були проігноровані.

Демократи в Палаті представників США мають намір змусити адміністрацію президента Дональда Трампа надати документи про контакти з українською владою. Про це сказано в меморандумі, підписаному конгресменами, в четвер, 3 жовтня.

Меморандум спрямований в Комітет з питань нагляду та реформ в рамках розслідування щодо імпічменту президента США. Причиною підписання такого документа стало ігнорування з боку адміністрації будь-яких запитів демократів з приводу імпічменту.

“За останні кілька тижнів комітети кілька разів намагалися отримати в добровільному порядку відповіді на наші запити про надання документів, але Білий дім відмовився прийняти це, і навіть дати відповідь комітетам”, – йдеться в документі.

Нагадаємо, телефонна розмова президента США з українським лідером Володимиром Зеленським, який відбувся 25 липня, став причиною скандалу і призвела до запуску процедури імпічменту Трампа.