В Ірані “шпигуна ЦРУ” засудили до смертної кари

Ще двоє звинувачених у шпигунстві були засуджені до 10 років ув’язнення і штрафу в 55 тисяч доларів.

В Ірані суд засудив до страти чоловіка, якого звинувачують у шпигунстві на користь ЦРУ. Про це в середу, 2 жовтня, повідомляє Голос Америки.

Також у вівторок, 1 жовтня ще дві людини були засуджені до 10 років ув’язнення за тим же обвинуваченням, а четвертий отримав 10 років в’язниці за шпигунство на користь Великобританії.

За словами представника суду Голамхоссейна Есмаїлі, людина, засуджений до смертної кари, подав прохання про перегляд вироку і фінальне рішення буде винесено апеляційним судом Ірану.

Тегеран відмовився розкрити особистість можливого шпигуна, засудженого до смертної кари.

У той же час Есмаїлі розкрив особи двох інших людей, звинувачених у роботі на американську розвідку – це громадяни Ірану Алі Нафрих і Мухаммед Алі Бабапур, які, за рішенням суду, обидва повинні виплатити 55 тисяч доларів, нібито отримані ними від ЦРУ.

Раніше повідомлялося, що брат президента Ірану отримав п’ять років в’язниці за звинуваченням у корупції. Він був заарештований в 2017 році. У травні 2019 року суд визнав його винним по ряду звинувачень і засудив до позбавлення волі, але термін позбавлення волі не називався до 1 жовтня.