MH17: У Нідерландах хочуть знайти причетність КиеваСюжет

У Нідерландах хочуть вивчити роль України у катастрофі Боїнга

Голландські депутати знову хочуть залучити Київ до відповідальності за катастрофу Боїнга, але уряд не бачить причин для такого розслідування.

Депутати парламенту Нідерландів зажадали від уряду вивчити роль України в аварії рейсу малайзійського Боїнга-777 рейсу MH17 над Донбасом в 2014 році. Уряд Нідерландів не бачить необхідності в розслідуванні, але не заперечує проти збору фактів.

У минулому році депутати пропонували включити Україну в число відповідальних за авіакатастрофу. Але в уряді також не побачили причин для цього. Корреспондент.net розповідає подробиці.

 

Чому Україна не закрила небо

Депутати нижньої палати парламенту Нідерландів хочуть внести ясність у питання закриття повітряного простору над і навколо Донбасу в період бойових дій.

З такою вимогою до уряду виступили всі партії, що входять в коаліційний уряд, а також чотири великі опозиційні партії.

Уряд “з юридичної точки зору не бачить підстав для цього”, заявив міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок, однак не став заперечувати проти збору фактів для розгляду такої можливості.

“Нові докази” Росії за MH17

При цьому питання стосується також повітряного простору Росії, тому Нідерландам знадобиться співпрацю не тільки з боку України, каже Блок, відзначаючи, що з цим можуть виникнути складності.

Один з нідерландських депутатів Кріс ван Дам вважає, що з проведенням розслідування зволікати не можна, оскільки це важливо для родичів жертв катастрофи.

“Час іде, спогади стираються, факти втрачаються. Ретельне розслідування про причини того, чому повітряний простір над східною Україною не було закрито, важливо не тільки для встановлення факту відповідальності держави. Воно важливо для родичів загиблих”, – пояснив ван Дам.

Депутат також зазначив, що важливо дізнатися, чи можна було запобігти сталося і зрозуміти, що сталося.

“Мова йде і про справедливість, а також про те, щоб зробити висновки на випадок нових аналогічних ситуацій”, – говорить політик.

У Нідерландах структура, що відповідає за питання безпеки, ще в 2015 році прийшла до висновку, що Україні слід було закрити свій повітряний простір.

Але, як пише місцева мовна компанія NOS, уряд Нідерландів вважало важливим зберігати хороші відносини з Україною в рамках розслідування катастрофи Боїнга на Донбасі, тому не вжило ніяких світ.

У минулому році голландські парламентарії пропонували включити Україну в число відповідальних за авіакатастрофу. Вони тоді заявили, що українські власті могли взяти більше заходів для запобігання краху літака.

Глава МЗС Нідерландів відповідав, що причин для залучення України до відповідальності немає, але це може змінитися в майбутньому.

Також варто відзначити, що Малайзія, чиї громадяни також загинули на рейсі MH17 авіакомпанії Malaysia Airlines, невдоволено підсумками розслідування. Минулого тижня на полях Генасамблеї ООН прем’єр-міністр країни Махатхір Мохамад заявив, що досі не було надано вичерпних доказів, крім тих, що ракета російського виробництва.

“Ми знаємо, що це ракета російського виробництва, але хто запустив ракету? У нас немає переконаності у тому, що доказів достатньо, щоб сказати, що запустила ракету та чи інша країна. Оскільки дані ракети є в наявності у Росії, вони є в України, вони також є у повстанців в Україні”, – заявив прем’єр.

На питання про те, чи виступає він за проведення нового розслідування, Мохамад зазначив, що “розслідування все ще триває”.

24 травня 2018 року Міжнародна слідча група виступила з доповіддю про попередні висновки розслідування. Вони вказували на пряме ставлення Росії до катастрофи MH17. На наступний день влада Нідерландів та Австралії офіційно поклали на РФ відповідальність. Москва заперечує свою причетність.

Незабаром Мохамад заявив, що Малайзія погоджується із звітом про розслідування в Нідерландах, але тільки до того моменту, де зазначено, що літак був збитий ракетою, випущеною Росією.

“Вони звинувачують Росію, але де докази? Ми знаємо, що ракета збила літак, – це ракета російського типу, але вона також може бути виготовлена в Україні”, – казав він тоді.

 

Кого будуть судити за збитий Боїнг

19 червня цього року Міжнародна слідча група назвала імена чотирьох осіб, які, за її даними, несуть відповідальність за катастрофу MH17. Слідчі кажуть про їх причетність до доставки з Росії зенітного ракетного комплексу Бук, з допомогою якого був збитий літак.

Підозрюваними стали:

  • росіянин Ігор Гиркин, колишній міністр оборони ДНР”
  • росіянин Сергій Дубінський, голова “ГРУ ДНР”
  • росіянин Олег Пулатов, підлеглий Дубинського, колишній підполковник ЗС Росії
  • українець Леонід Харченко, начальник розвідувального батальйону Кріт “ГРУ ДНР”

Нідерландами стосовно них порушили кримінальні справи. Детальніше у матеріалі Гаага чекає: кого будуть судити за збитий Боїнг.

Пізніше Європейський Союз звернувся до Росії з вимогою взяти на себе відповідальність за аварію малайзійського Боїнга. Влада ЄС також закликали Москву співпрацювати зі слідчими, щоб розслідування було всебічним.

11 вересня підозрюваним також став колишній зенітник “ДНР” Володимир Цемах, якого раніше проходив у справі як свідок. Кількома днями раніше він був переданий Росії в рамках обміну полоненими.

Україна затримала обмін на кілька днів, щоб прокуратура Нидерландом змогла допитати його. 1 жовтня Амстердам звернувся до російської прокуратури з проханням надати сприяння у пошуку Цемаха, якого слідство бажає допитати у справі про MH17.

Як пише NOS, в ході дебатів у Другій палаті парламенту Нідерландів ввечері 1 жовтня, глава МЗС Стеф Блок до здивування депутатів повідомив, що після обміну він жодного разу не вступав в контакт з російським колегою Сергієм Лавровим.

Блок пояснив, що він, за погодженням з міжнародної слідчою групою, чекає слушної нагоди для такого контакту.

Видання в даній зв’язку висловило побоювання, що після видачі Цемаха Росії не залишилося жодних шансів побачити його коли-небудь перед судом. Раніше Корреспондент.net розповідав, кого і коли будуть судити по справі MH17.