Бенксі запускає свій бренд і відкриває магазин

У магазині будуть виставлені предмети, виготовлені Бенксі, але їх можна буде купити тільки онлайн, а двері реального магазину так і не відкриються.

Стріт-арт художник Бенксі відкриває магазин Валовий внутрішній продукт (GDP) і запускає власний однойменний бренд. Про це він написав на своїй сторінці в Instagram в середу, 2 жовтня.

Магазин, за склом якої виставлені різні речі, зроблені Бенксі, виконує тільки рекламну функцію. Як повідомив художник, його двері так і не відкриються, а представлені товари можна буде придбати онлайн.

“ВВП є брендом товарів для дому від Бенксі, і це наш перший і єдиний магазин. Цей шоурум виключно для демонстраційних цілей, і його двері не відкриються. Всі продажі будуть здійснюватися онлайн найближчим часом, коли буде запущений вебсайт”, – сказано в повідомленні.

Подивитися цю публікацію в Instagram

. This showroom is for display purposes only. I’m opening a shop today (although the doors don’t actually open). It’s in Croydon. Probably best viewed at night.

Публікація від Banksy (@banksy) 1 Жовтня 2019 в 7:00 PDT

Британський художник Бенксі є відомим провокатором, особу якого досі залишається загадкою. Його роботи не раз йшли з молотка за шестизначні суми.

Причиною відкриття магазину, як пояснюється, стали юридичні складності.

Компанія з продажу листівок намагалася заволодіти юридичними правами на ім’я Бенксі, яким порадили, що найкращим рішенням в такій ситуації буде продаж товарів під власним брендом.

Нагадаємо, робота Бенксі Дівчинка з кулькою була продана на аукціоні, але відразу після закінчення торгів половина полотна була порізана захованим в картинної рами шредером.

Покупець картини, давнішній колекціонер робіт Бенксі з Європи, вирішила не відмовлятися від придбання твору, яке фактично було знищено. Картина обійшлася їй в 1,36 мільйона доларів.