В американському шоу показали Зеленського без штанів

В американській передачі Last Week Tonight with John Oliver показали, як Президент України Володимир Зеленський грає на роялі без штанів.

В ефірі популярного в США шоу Last Week Tonight with John Oliver (Події минулого тижня з Джоном Олівером) на телеканалі HBO провідний Джон Олівер показав скандальний виступ президента України Володимира Зеленського у Вечірньому кварталі.

Так, у програмі обговорювали імпічмент американського президента Трампа. За словами Олівера, кожна частина нового “Уотергейту” ще тупіший, “ніж ви можете собі уявити”.

“І навіть сам український президент Володимир Зеленський виглядає безглуздо. Насправді він був коміком і грав роль президента України в сіткомі. Мій улюблений факт про це, що в одній з комічних сцен він разом з іншим хлопцем зображували, що грають на піаніно… ну, ви побачите”, – сказав він.

Після цього в шоу показали виступ акторів Кварталу 95 за 2016 рік.

“Так, він грає на піаніно своїм членом!” – зазначив провідний після ролика.

“Так цей хлопець може стати солістом в імпічменту американського президента. В який час ми живемо”, – закінчив Олівер.

Телефонна розмова Трампа з Зеленським викликав скандал в американських політичних колах і підштовхнув спікера Палати представників Ненсі Пелосі оголосити про початок процедури імпічменту.

У середу, 25 вересня, Білий дім опублікував стенограму телефонної розмови Трампа і Зеленського.