Наркоторговці дрейфували в Тихому океані на тонну кокаїну

Їх корабель перекинувся, коли його накрило хвилею. Три чоловіки вижили, тримаючись на плаву, завдяки герметичним пакетах з тонною кокаїну.

Корабель наркоторговців затонув біля берегів Колумбії: чоловіки залишалися на плаву завдяки водонепроникним пакетів, набитим 1,2 тонни кокаїну. Про це повідомляє видання Daily Mail у вівторок, 1 жовтня.

Представники колумбійського військово-морського флоту (ВМФ) виявили трьох чоловіків у 55 кілометрах від міста Тумако. Постраждалі пояснили, що їх човен накрила велика хвиля, після чого вони близько трьох годин провели в Тихому океані, тримаючись за чорні пакети з наркотиками.

Злочинців підняли на сушу і надали медичну допомогу. Поліція оглянула численні пакети і знайшла всередині 1,2 тонни кокаїну. Чоловіків негайно заарештували і взяли під варту. За даними місцевої преси, їх підозрюють в обігу наркотиків.

На даний момент невідомо, висунуті проти них офіційні звинувачення. Зазначається, що один чоловік із затонулого судна безслідно зник. ВМФ веде пошуки.

Нагадаємо, що раніше в Новій Зеландії знайшли підземний бункер з великою партією марихуани.

Також повідомлялося, що ураган Доріан виніс на берег Флориди пакети з кокаїном.