Ураган в Центральній Європі: знеструмлено тисячі будинків, є жертви

У Центральній Європі вирує ураган

У Словаччині загинула 14-річна дівчинка, у Німеччині стихія вбила чоловіка. А в Польщі з-за ураганного вітру поранені люди.

По Центральній Європі пронеслися сильні урагани, які призвели до загибелі підлітка в Словаччині і чоловіки в Німеччині. Про це повідомляє AP News.

За інформацією словацької поліції, 14-річна дівчинка загинула під час падіння дерева. Невстановлене число її однокурсників були поранені. У Німеччині загинув водій, коли на його машину впало дерево. Також із-за сильного вітру було порушено рух залізничних перевезень.

Зокрема, з ранку були закриті міжміські лінії від Берліна до Гамбурга і Ганновера в північно-східній частині країни, на півдні впало дерево заблокувало рух по лінії Нюрнберг-Аугсбург. Крім того, в районі Вольфсбурга швидкісний потяг врізався в дерево, що впало.

Також близько Дортмунда пожежникам довелося рятувати овець із затопленого поля, яке було накрите водою висотою 2 метри. Деяких тварин врятувати не вдалося.

У Чехії повалені дерева пошкодили дороги, а десятки тисяч домогосподарств залишилися без електроенергії.

Також близько 1 700 втручань провели до 14.00 пожежні у зв’язку зі штормовими вітрами, які сьогодні вирують над Польщею, повідомляє RMF24. Як повідомив прес-секретар пожежної охорони Павло Фрунчак, у Любуському воєводстві поранені дві людини після того, як вітер перевернув причіп вантажного автомобіля. Урядовий Центр безпеки, передає, в свою чергу, що без електрики 125 тисяч споживачів.

Найбільше акцій пожежних було проведено в Нижній Сілезії. Позбавлених електрики всього – понад 70 тисяч – у Великопольському воєводстві, майже 20 тисяч на Західному Помор’ї.

Дуже сильний шторм спостерігається і в Балтійському морі, у зв’язку з чим влада видала попередження.

Нагадаємо, в Грузії було зафіксовано ураган. Вітер швидкістю близько 27 м/сек повалив дерева, зірвав дахи з будинків, пошкодив лінії електропередачі в Тбілісі і в місті Руставі. Постраждали дві людини.