У Парижі прощаються з Жаком Шираком

Напередодні попрощатися з Шираком прийшли тисячі французів

Меса за екс-президенту Франції проходить в соборі на території Будинку інвалідів. Поховають Ширака до кінця дня на цвинтарі Монпарнас.

У соборі Святого Людовика на території Будинку інвалідів у Парижі в понеділок, 30 вересня, проходить меса за Жаку Шираку, який був президентом Франції з 1995 по 2007 рік, пише ТАСС.

Як повідомляється, першими до церкви прибули члени сім’ї покійного. Як повідомили раніше в Єлисейському палаці, меса в соборі Святого Людовіка не буде доступна для публіки за винятком найближчого кола соратників екс-президента.

Після меси у почесному дворі Будинку інвалідів Шираку будуть віддані військові почесті. У неділю тут же пройшло народне прощання з колишнім лідером республіки: вшанувати його пам’ять прийшли тисячі французів.

Як відомо, на території Будинку інвалідів, де похований імператор Наполеон I, проводяться найбільш важливі державні церемонії Франції.

Після меси траурний кортеж попрямує до старовинної паризькій церкві Сен-Сюльпіс. Там у присутності родичів Ширака, президента Франції Емманюель Макрона і зарубіжних лідерів відбудеться заупокійна служба. Очікується, що похорони відбудуться до кінця дня на кладовищі Монпарнас, де спочиває його дочка.

Жак Ширак помер вранці 26 вересня у Парижі у віці 86 років.