Викривача Трампа взяли під захист, президент вимагає зустрічі з ним

Президент США хоче зустрітися з інформатором, хто повідомив про “тиск” Трампа на Зеленського. Перед цим адвокат інформатора заявив, що тогт знаходиться під захистом.

Чоловік, який повідомив про зміст розмови президента Сполучених Штатів Дональда Трампа з українським колегою Володимиром Зеленським, знаходиться під захистом федеральної. Про це в неділю, 30 вересня, повідомило CBS News з посиланням на його адвоката Ендрю Бакая.

У листі адвоката зазначається, що офіс директора Національної розвідки активував “відповідні ресурси” для захисту інформатора.

Також повідомляється, що співробітник розвідки, оприлюднив бесіду, побоюється за свою безпеку після погроз, які пішли на його адресу.

Тим часом президент США Дональд Трамп заявив, що хоче зустрітися з людиною, який подав на нього скаргу. Про це він написав у Twitter.

Президент зазначив, що інформатор написав “жахливі речі”, які передав від імені президента США.

“Як будь-який американець я заслуговую на зустрічі зі своїм обвинувачем, особливо коли цей обвинувач, так званий “викривач” передав розмову з закордонним лідером абсолютно некоректним і обманним чином”, – написав Трамп.

Трамп вимагає допиту голови комітету з розвідки Адама Шиффа, який повідомив, що скарга надійшла з апарату директора Національної розвідки. Президент США заявив, що необхідно провести процедуру “на найвищому рівні” у зв’язку з підозрами в шахрайстві і зраді.

Як повідомлялося, який подав Трампа скаргу інформатор працює в ЦРУ.

Нагадаємо, телефонна розмова Трампа з Зеленським викликав скандал в американських політичних колах і підштовхнув спікера Палати представників Ненсі Пелосі оголосити про початок процедури імпічменту.

У середу, 25 вересня, Білий дім опублікував стенограму телефонної розмови Трампа і Зеленського.