Військова операція в Афганістані: ліквідовано понад 40 талібів

В Афганістані в ході військової операції ліквідували понад 40 талібів

Щонайменше 45 бойовиків Талібану були вбиті і ще 19 поранені в результаті військової операції сил безпеки Афганістану.

Сили безпеки Афганістану ліквідували щонайменше 45 бойовиків радикального руху Талібан у ході військової операції в провінції Фарьяб на півночі країни. Про це з посиланням на заяву 209-го військового корпусу Шахін повідомляє РІА Новини в понеділок, 30 вересня.

У заяві йдеться, що бойові дії між силовиками і бойовиками відбувалися в повітах Кайсар, Алмар, Хваджа Сабза Пош, Ширін Тагаб, Гарзиван, Давлатабад, Кохистанат і Билчирагх, під час операції 45 бойовиків Талібану були ліквідовані, ще 19 були поранені.

Також повідомляється, що в ході зіткнень з бойовиками п’ять афганських солдатів загинули, 11 отримали поранення.

В Афганістані йде протистояння урядових сил і бойовиків радикального руху Талібан, яке раніше оволоділа значною територією в сільських районах країни і розгорнуло наступ на великі міста. На території країни посилився вплив терористичної угруповання Ісламська держава.

Національні сили оборони і безпеки Афганістану проводять по всій країні спільні операції щодо боротьби з тероризмом.

Нагадаємо, що раніше в Афганістані знищили 30 бойовиків. Афганські силовики завдали авіаудар по трьох баз бойовиків, в результаті чого було також знищено склад із зброєю.

Також повідомлялося, що дії військових в Афганістані призвели до смерті 35 цивільних. Випадковими жертвами стали гості весілля, яка проходила поблизу з місцем операції афганських військових. Загинули щонайменше 35 людей, ще 13 поранені.