В Іспанії вперше засудили до довічного ув’язнення жінку

Журі присяжних визнало Ану Хулию Кесаду винною у вбивстві восьмилітнього сина свого коханця.

Вперше в історії іспанського правосуддя жінці винесли вирок у вигляді постійного перебування у в’язниці з правом перегляду – аналог довічного ув’язнення. Про це повідомляє El Pais.

Журі присяжних в Альмерії винесло вердикт по справі 45-річної Ани Хулії Кесада 20 вересня. Він був оголошений сторонам 30 вересня. Іммігрантку з Домініканської Республіки визнали винною у вбивстві восьмирічної Габріеля Круса, сина її коханця Анхеля Круса.

Хлопчик пропав безвісти 27 лютого 2018 року в селищі Лас-Ортичуэлас поруч з Альмерією. Місцева громада організувала пошуки, в яких Кесада брала активну участь. Через два тижні поліція затримала її автомобіль, в багажнику якого знаходилося тіло Габріеля. Жінка зізналася, що вбила хлопчика. Вона закопала тіло у себе на ділянці, а потім вирішила перепоховати.

Адвокати Кесада стверджували в суді, що їх підзахисна перебувала під дією медпрепаратів, але присяжні відхилили цей довід. Вони визнали обтяжуючою обставиною, що вбивця скористалась довірою дитини, який її добре знав.

Кесада повинна буде виплатити кожному з батьків Габріеля моральну шкоду в розмірі €250 тис. і покрити витрати, пов’язані з проведенням пошукових робіт, – €200 тис.

Раніше повідомлялося, що співробітниця Держприкордонслужби вбила немовля. У Львові приктордонниця народила і вбила дитину, а її сестра, також співробітниця Держприкордонслужби, закопала немовля.

Нагадаємо, в Одеській області жінка отримала умовний термін за вбивство немовляти. Вона вирішила долонею “притримати соску в роті” дитини, щоб той перестав плакати і заснув, але таким чином вона перекрила доступ повітря до носа і рота.