В Індії 130 людей загинули через зливи

Наслідки зливи в Індії

Рятувальні групи займаються евакуацією мешканців із зон повені. За прогнозами, дощі триватимуть.

За минулі чотири доби в північних штатах Індії загинули 127 людей в результаті викликаних потужними мусонними зливами повеней і зсувів. Про це в понеділок, 30 вересня, повідомив NDTV.

Зазначається, що найбільше жертв зафіксоване в штаті Уттар-Прадеш – 87 осіб і в штаті Біхар – 27 осіб.

За даними газети The Asian Age, жертви також відмічені в штатах Уттаракханд, Раджастхан, Мадхья-Прадеш, де загальна кількість загиблих оцінюється в 13 осіб.

У столиці Біхара Патне і прилеглих районах закриті всі школи, не працюють багато установ, закриті магазини і лавки. Уряд штату запросив з ВПС Індії два вертольоти, щоб скидати з повітря мішки з продуктами і медикаментами для постраждалих від повені районів.

Багато поїзда в Біхарі скасовані або перенаправлені на інші маршрути через підтоплення залізничних шляхів.

У сусідньому штаті Уттар-Прадеш влади скасували всі відпустки для державних чиновників. Рятувальні групи займаються евакуацією мешканців із зон повені. Поліція перевезла близько 500 ув’язнених з в’язниці в окрузі балів в інші в’язниці, після того, як вода затопила бараки.

Синоптики попереджають, що дощі триватимуть в найближчі дні.

Нагадаємо, в червні через аномальну спеку в Індії загинули 70 осіб. У деяких районах температура сягала 50,8 градусів Цельсія. Перед цим також повідомлялося, що в Індії з-за спеки загинули 36 осіб.