Трамп про розмову із Зеленським: Справу закрито!

Американський президент настаиват на те, що відсутність тиску на Зеленського підтвердив сам президент України.

Президент США Дональд Трамп заявив, що справу про нібито його тиску на українського колегу Володимира Зеленського під час телефонного дзвінка закрито, оскільки останній сам це підтвердив.

“Ще раз: президент України сказав, що не було (нуль) тиску на нього з мого боку. Справу закрито!” – написав він у Twitter в понеділок, 30 вересня.

Також Трамп заявив, що американський розвідник практично нічого не знав про розмов між президентами. За його словами, скарга від підроблених заявників не проходить. В основному мова йде про виклик до президента України, який в ім’я прозорості, він негайно передав Конгресові і громадськості.

Крім того, Трамп звинуватив Шиффа в перекручуванні змісту своєї бесіди з Зеленським і зажадав притягнути його до відповідальності за держзраду.

“Представник Адам Шифф незаконно склав фейковое і жахливе заяву, представивши його як моє, як найбільш важливу частину моєї розмови з президентом України, і зачитав його Конгресу і американського народу. Це не відповідало тому, що я сказав по телефону. Заарештувати за держзраду?” – написав Трамп.

Нагадаємо, телефонна розмова Трампа з Зеленським викликав скандал в американських політичних колах і підштовхнув спікера Палати представників Ненсі Пелосі оголосити про початок процедури імпічменту.

Минулого тижня Білий дім опублікував стенограму телефонної розмови Трампа і Зеленського, але демократи продовжують наполягати на імпічмент президента.