США розширили санкції антиросійські

Під нові обмежувальні заходи Вашингтона потрапили три компанії, дві фізособи, а також частина имущиства бізнесмена Пригожина.

Мінфін США розширив санкційний список проти Росії у зв’язку з “втручанням в американські вибори”.

Згідно прес-релізу відомства, опублікованому в понеділок, 30 вересня, під санкції впали три літаки і яхта, що належать російському бізнесмену Євгену Пригожину,

“Мінфін ввів санкції щодо особистих літаків, яхти і підставних компаній Євгена Пригожина, російського фінансиста, що стоїть за “Агентством інтернет-досліджень” та його спроб підірвати американський демократичний процес”, – йдеться в документі.

“Пригожин задіяв низку підставних компаній, щоб в його особистій власності класу люкс виявилися три приватних літака і яхта”, – заявляють у Мінфіні США.

У відомстві також уточнили, що дані заходи вживаються у зв’язку з спробами “Агентства інтернет-досліджень” за підтримки Пригожина втрутитися в проміжні вибори в США 2018 року.

У санкційні списки також внесено три компанії – Autolex Transport Ltd, Beratex Group Limited і Linburg Industries Ltd, а також дві фізичні особи – Кузьмін Денис і Нестеров Ігор.

Всі ці структури і особи включені в SDN List – так званий “чорний” санкційний список США (Specially Designated Громадяни List).

Також в санкційні списків було включено судно St Vitamin, що має відношення до Beratex Group Limited. Крім цього, у списках опинилися три повітряних судна – M-SAAN (пов’язано з Autolex Transport Ltd), RA-02791 (пов’язаний з Beratex Group Limited) і VP-CSP (пов’язаний з Linburg Industries Ltd).

Нагадаємо, минулого тижня Мінфін США оголосив про введення санкцій відносно трьох російських громадян, які працюють на компанію Совфрахт, а також п’яти суден а за постачання палива Збройним силам РФ в Сирії.

У МЗС Росії нові санкції назвали абсолютно неприйнятними.