Саудівський принц заперечує, що замовив вбивство Хашогги

Мухаммед бен Салман Аль Сауд назвав вбивство журналіста “помилкою” агентів саудівського уряду.

Наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед бен Салман Аль Сауд заявив, що несе відповідальність за вбивство журналіста Джамаля Хашогги, але відкинув звинувачення, що саме він замовив це вбивство. Про це він сказав під час інтерв’ю телеканалу CBS, оприлюдненому в неділю, 29 вересня.

Так, на питання журналістки, чи він замовив вбивство Хашогги, який критикував його в своїх авторських колонках для The Washington Post, кронпринц відповів: “Абсолютно ні”.

“Але я беру на себе повну відповідальність як лідер Саудівської Аравії, тим більше, що це було зроблено особами, що працюють на уряд Саудівської Аравії”, – зазначив бен Салман.

За словами кронпринца, вбивство Хашогги було жахливим злочином” і “помилкою” агентів саудівського уряду.

Раніше повідомлялося, Мухаммед бен Салман заявив, що він несе відповідальність за вбивство Джамаля Хашогги, тому що воно сталося в період його правління.

Нагадаємо, 2 жовтня 2018 року Джамаль Хашогги зник під час візиту в генконсульство Саудівської Аравії в Стамбулі. Представники королівства спочатку наполягали на тому, що він покинув консульство живим. Однак 19 жовтня в Ер-Ріяді все-таки визнали, що журналіст був убитий всередині будівлі.

За даними ЗМІ, наслідний принц Саудівської Аравії міг віддати наказ про вбивство Хашогги. До аналогічного висновку прийшли співробітники турецьких спецслужб.