Саудівський принц пояснив провал Patriot під час атаки на НПЗ

Американські ракетні системи Patriot і Hawk не призначені для знищення безпілотників.

Наслідний принц і міністр оборони Саудівської Аравії Мухаммед бен Салман Аль Сауд заявив, що атака на підприємства компанії Saudi Aramco 14 вересня була успішною тому, що його країні загрожують з усіх боків і важко охопити все повністю. Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу CBS

За словами принца, включені в протиповітряну оборону королівства американські ракетні системи Patriot і Hawk не призначені для знищення безпілотників.

“Саудівська Аравія розміром практично з континент. Вона більше, ніж вся Західна Європа. Існують загрози з усіх боків. Важко охопити повністю”, – зазначив принц.

Також він назвав атаку на підприємства Saudi Aramco “дурістю”.

“Тільки повний дурень буде намагатися перешкодити експорту нафти, що забезпечує лише 5% світового ринку”, – підкреслив бен Салман Аль Сауд.

Також телеканал CBS опублікував нове відео масованого удару по заводам Saudi Aramco. Воно було зняте камерами відеоспостереження.

Раніше в США пояснили провал Patriot при атаці на нафтові об’єкти саудитів. “Навіть найкращі системи в світі не завжди збивають мети”, – заявив держсекретар США Макс Помпео.