Кремль готовий опублікувати стенограму Путін-Трамп

Демократи мають намір домогтися публікації розмов Трампа з Путіним

У Путіна готові обговорювати можливість публікації стенограми, якщо з такою пропозицією виступить американська сторона.

Кремль готовий опублікувати стенограму розмови президента РФ Володимира Путіна з американським колегою Дональдом Трампом, але тільки при обопільній згоді сторін. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков в понеділок, 30 вересня, повідомляє ТАСС.

“Звичайно, в якійсь мірі їх опублікування, можливе лише за взаємною згодою сторін – саме така є дипломатична практика. В цілому, дипломатична практика подібні публікації не передбачає. Але якщо будуть від американців якісь сигнали, будемо обговорювати”, – сказав він.

При цьому Пєсков підкреслив, що подібні прохання “і всі процеси, які зараз ведуться навколо цього у США, безумовно, є внутрішньою справою США”, і Росія не втручалася і не має наміру втручатися в цю справу.

Раніше голова спецкомітету з розвідки Палати представників Конгресу США Адам Шифф заявив, що представники Демократичної партії мають намір спробувати ознайомитися з змістом бесід Путіна і Трампа. Демократ послався на побоювання, що Трамп міг поставити під загрозу національну безпеку.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Білий дім обмежував доступ до розмов Трампа з Путіним. Помічники Трампа вважали, що з огляду на зміст розмов вони не повинні стати публічними.

Трамп оприлюднив текст телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським, з-за якого в США розпочали процедуру імпічменту американського лідера.