Глава ПАРЄ прокоментувала демарш України

Президент ПАРЄ розчарована відсутністю української делегації на осінній сесії

Ліліан Моріс Паск’є заявила, що “Україна може розраховувати на повну підтримку ПАРЄ”, а також, що співпраця в українській делегацією є дуже важливим.

Президент ПАРЄ Ліліан Моріс Паск’є висловила жаль з приводу ненадання повноважень для роботи на осінній сесії постійної делегації Верховної Ради України. Про це вона заявила на відкритті осінньої сесії ПАРЄ в Страсбурзі, повідомляє Укрінформ у понеділок, 30 вересня.

“Діалог і співпрацю з українською делегацією особливо важливі для мене і для всіх нас. Адже Україна є країною-членом нашої організації. Україна може розраховувати на нашу повну підтримку. У зв’язку з цим я розчарована, що український парламент не представив повноваження своїй делегації до відкриття цієї сесії”, – заявила президент ПАРЄ.

Паск’є висловила надію, що Україна представить повноваження своїй делегації незабаром.

Разом з тим вона додала, що Асамблея повинна продовжувати роботу разом з російськими колегами на основі відкритого і чесного діалогу.

Як повідомлялося, сьогодні в Страсбурзі відкривається осіння сесія ПАРЄ, яка триватиме до 4 жовтня.

Українська делегація не буде брати участь у її роботі на знак протесту проти повернення РФ. Разом з Україною бойкотувати ПАРЄ вирішили Литва, Латвія, Естонія і Грузія.