У Саудівській Аравії убитий особистий охоронець короля

Генерал аль-Фагм загинув в будинку свого друга в місті Джедда. Його вбивцю застрелили поліцейські.

Особистий охоронець короля Саудівської Аравії Салмана бен Абдель Азіза Аль Сауда бригадний генерал Абдель Азіз аль-Фагм помер від вогнепального поранення. Про це повідомляє Al Arabiya з посиланням на поліцію Мекки в неділю, 29 вересня.

Відзначається, що генерал аль-Фагм був застрелений напередодні ввечері в будинку свого друга Турки бен Абдель Азіза ас-Сабти в місті Джедда. Там у нього стався конфлікт з ще одним гостем імені Мамдух бен Мешааль Аль Алі. Після сварки Мамдух вийшов з дому і повернувся вже із зброєю, відкривши безладну стрілянину по всіх, хто знаходився в будинку.

Аль-Фагм отримав важке поранення і помер у лікарні, постраждали ще двоє людей, в тому числі господар будинку. Коли на місце події прибула поліція, злочинець відмовився здатися і був застрелений співробітниками правопорядку. В результаті перестрілки було поранено п’ятеро поліцейських.

Генерал Абдель Азіз аль-Фагм працював з саудівськими монархами багато років. Він був особистим охоронцем покійного короля Абдалли, потім охороняв короля Салмана і вважався одним з кращих у своїй справі у світі.

Раніше на цьому тижні наслідний принц Саудівської Аравії Мухаммед ібн Салман Аль Сауд визнав, що несе відповідальність за вбивство журналіста Джамаля Хашогги, так як воно відбулося в період його керування державою.