В Індії понад 70 людей загинули через сильні зливи

Тільки за останню добу в штаті Уттар-Прадеш випало до 102 мм опадів, що перевищує середній показник для цієї пори року.

Щонайменше 73 людини загинули за цією тиждень в північному індійському штаті Уттар-Прадеш із-за повеней і зсувів, викликаних сильними мусонними зливами. Про це повідомляє телеканал NDTV з посиланням на екстрені служби регіону у неділю, 29 вересня.

Тільки за останню добу в Уттар-Прадеш випало до 102 мм опадів, що перевищує середньостатистичний показник для цієї пори року.

Негода зачепила сусідні штати: Біхар, Уттаракханд і Раджастан. Розгул стихії призвів до скасування низки поїздів та авіарейсів по всій північній Індії. Крім того, з тієї ж причини заняття в школах в цих штатах скасовані аж до 30 вересня.

Уряд Уттар-Прадеша розпорядилося про виплату компенсацій сім’ям загиблих у розмірі 400 тисяч рупій на кожну (близько $5,8 тисячі – ред.). Прогноз погоди на найближчі кілька діб тим часом невтішний – синоптики попереджають про “дуже сильних дощах” і закликають громадян залишатися вдома.

Нагадаємо, в серпні в Індії жертвами повеней стали більше 100 чоловік, а в Судані в результаті проливних дощів і повеней загинули майже 80 осіб.