Армія Ізраїлю затримала 27 палестинських активістів

Ізраїльська влада повністю закрили Західний берег і сектор Газа з нагоди єврейських свят.

Ізраїльські військові провели масову кампанію щодо затримання активістів Народного фронту звільнення Палестини (НФОП) на Західному березі. Було затримано 27 осіб, повідомляє РИА Новости з посиланням на члена ЦК Народного фронту Хані аль-Тауабта в неділю, 29 вересня.

“Ізраїльська “окупаційна” армія проводила вночі (з суботи на неділю – ред.) і на світанку масову кампанію щодо затримання активістів Народного фронту на Західному березі річки Йордан”, – сказав аль-Тауабта.

Він додав, що ізраїльська армія затримала 27 активістів, серед яких п’ять лідерів НФОП на Західному березі.

Зазначається, що у зв’язку з цим ізраїльська влада повністю закрили Західний берег і сектор Газа з нагоди єврейських свят.

У свою чергу прес-служба армії оборони Ізраїлю повідомила, що військові затримали підозрюваних у скоєнні вибуху, що прогримів 23 серпня в районі єврейського поселення Землях на Західному березі річки Йордан і забрав життя ізраїльтянки Ріна Шнерб.

Нагадаємо, 1 вересня прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху пообіцяв поширити “єврейський суверенітет” на всі поселення, розташовані на палестинських територіях Західного берега річки Йордан.