На курорті відбувся масовий викид дельфінів

Влада островів закликали іспанських експертів допомогти визначити, чому ссавці піддали себе подібної долі.

На берег острова Боавішта архіпелагу Кабо-Верде в Атлантичному океані викинулися понад 200 дельфінів, багато з яких загинули, повідомляє Daily Mail 27 вересня.

Місцеві жителі, туристи і працівники центру океанографії носили воду тваринам, намагаючись їх врятувати. Дельфінів також намагалися затягнути обранто в море, але деякі з них повернулися.

Влада островів закликали іспанських експертів допомогти визначити, чому ссавці піддали себе подібної долі. Вчені взяли проби тканин мертвих дельфінів, щоб спробувати встановити причини події.

Останній масовий викид дельфінів на берег стався в Новій Зеландії в листопаді минулого року.

Прийнято вважати, що найчастіше дельфіни викидаються на берег самотужки. Це трапляється, коли вони втрачають орієнтацію або страждають від якого-небудь захворювання, інфекції або рани.

При цьому вченим досі не відомі причини подібних масових самогубств морських ссавців. Як правило, вони відбуваються з дельфінами, що живуть далеко від берегів, а не біля берегової лінії.

За іншою версією, такі випадки відбуваються у разі масового панічного страху у тварин, наприклад, через підводного землетрусу або військово-морських навчань із застосуванням глибинних бомб.