Домогосподарка провчила гламурну блогерша, показавши смітник в її квартирі

У квартирі дівчини було настільки брудно, що клінінгові компанії відмовилися приймати замовлення.

У Китаї господиня квартири провчила блогерша Лисицю Чи, яка перетворила орендоване житло в смітник. Про це в п’ятницю, 27 вересня, повідомляє The Independent.

У дівчини було більше мільйона передплатників у мікроблозі Weibo. Там вона ділилася фотографіями, зробленими в ресторанах, клубах і сучасних інтер’єрах.

Дівчина перестала виходити на зв’язок з господинею знімної квартири на ім’я Чен, після чого та вирішила приїхати і перевірити, що трапилося. Крім того, блогерша заборгувала три тисячі юанів за комунальні послуги. Коли господиня прийшла до Лі, вона була в жаху від постав перед нею безладу: по всій квартирі було розкидане сміття, залишки їжі і собачі фекалії. Вона зняла все це на відео і виклала в інтернет.

За словами Чен, клінінгові компанії відмовилися прибирати в приміщенні. Їй довелося звернутися в поліцію із-за пошкодження її майна та несплати рахунків.

Відео з квартири Лисиці Чи стало вірусним на китайському порталі Weibo. Передплатники стали відписуватися від блогерши і розкритикували її за неохайність. Вони були здивовані тим, як обстановка в її квартирі відрізняється від фотографій з розкішних вечірок, які та часто викладала.

Пізніше Лисиця публічно вибачилася перед інтернет-користувачами і помирилася з господинею. За словами дівчини, вона на деякий час їхала з міста, а свою собаку залишила в квартирі.

Раніше повідомлялося, що блогерша перехитрила шантажиста, заполучившего її “голе” фото.

Також Корреспондент писав про те, що блогерша, разочаровавшую “поганим порно”, забанили в Instagram.