У Нігерії школи звільнили 300 учнів, піддавалися тортурам

Тіла потерпілих спотворені слідами побоїв і знущань, деяких піддавали сексуальному насильству.

На півночі Нігерії правоохоронці звільнили понад 300 хлопчиків з мусульманської школи-інтернату в штаті Кадуна, які піддавалися тортурам і сексуальному насильству. Про це повідомило Reuters з посиланням на офіційного представника поліції штату Якубу Сабо у п’ятницю, 27 вересня.

За його словами, в будівлі інтернату були виявлені приміщення, де всупереч їх волі учні та кілька дорослих “містилися у самих огидних і нелюдських умовах під приводом навчання Корану і морального преображення”.

“Учні, деяким з яких всього дев’ять років, були закуті в ланцюги і тіснилися в невеликій кімнаті”, – сказав Сабо.

Тіла потерпілих спотворені слідами побоїв і знущань, деяких піддавали сексуальному насильству. За підсумками поліцейського рейду господар школи і шість співробітників заарештовано. В школі була обладнана свого роду камера тортур, де закутих у ланцюги учнів підвішували до стелі і били.

Відкрилася близько 10 років тому школа приймала на навчання дітей, яких привозили самі батьки, з метою викладання Корану і позбавлення від пристрасті до наркотиків та інших шкідливих звичок.

Раніше повідомлялося, що в Ліберії при пожежі в коранічної школі в Ліберії загинули щонайменше 26 дітей і двоє вчителів. НП сталася в передмісті столиці країни Монровії.

Також стало відомо, що в китайському місті Байянпин вісім дітей загинули при нападі на школу, ще двоє були госпіталізовані. Чоловік з ножем увірвався в школу і почав поранити їм дітей. Злочинця затримали.