Трамп відреагував на публікацію скарги спецагента

Трамп знову заявив про полювання на відьом”

Американський президент назвав скаргу ганьбою і зазначив, що найкращий доказ його невинності – слова Зеленського.

Президент США Дональд Трамп прокоментував публікацію доповіді працівника розвідки про його розмові з президентом України Володимиром Зеленським, назвавши його “полюванням на відьом і обманом”. Про це повідомляє прес-служба Білого дому.

“Я тільки що подивився це по телевізору. Це ганьба для нашої країни. Це ще одна полювання на відьом. З цим ми зіткнулися знову. Це Адам Шифф і його команда складають історії і сидять там, як благочестиві, як би ви їх не називали. Це просто… дійсно, це ганьба”, – заявив Трамп журналістам в штаті Меріленд.

При цьому Трамп звинуватив демократів у нездатності виконувати яку-небудь роботу для країни.

Він вважає, що Демократична партія США програє вибори і саме з цієї причини роздуває скандали, подібні до того, який пов’язаний з його телефонною розмовою із Зеленським у липні.

За його словами, голова комітету з розвідки Палати представників Конгресу США демократ Адам Шифф не заслуговує довіри.

“Інформатор c інформацією з других рук? Ще одна фальшива новину! Подивіться, що було сказано про дуже доброму, без тиску на співрозмовника, дзвінку”, – написав Трамп в Twitter.

Трамп нарікає, що Адам Шифф не повідомив про те, що Джо Байден сам шантажував українське керівництво під час його перебування на посаді віце-президента США, коли вимагав звільнити прокурора в обмін на виділення допомоги Вашингтона.

“Але Адам Шифф не говорить про те, що Джо Байден і його син йдуть з мільйонами доларів з України, а потім мільйонами доларів з Китаю…Він не говорить про те, що Джо Байден вимагає звільнити прокурора, і якщо цей прокурор не буде звільнено, він не виділить гроші Сполучених Штатів Америки”, – зазначив Трамп.

Американський президент вважає, що його телефонна розмова з Зеленським був бездоганним і український президент сам це підтвердив.

“Президент України сказав, що я не чинив на нього тиск, щоб він робив щось погане. Кращого свідоцтва і бути не може! Байден ж, будучи віце-президентом, разом зі своїм сином, навпаки, заробили мільйони доларів шляхом залякування президента України. Вони також награбували мільйони в Китаї. Це погано!” – написав Трамп.

Як повідомлялося, скарга на розмову Трампа з Зеленським була опублікована напередодні.